Žijte reálný život


Žijte reálný život

Realita je s vámi všude, kam jdete. Když se snažíte realitě uniknout, jen si bráníte v růstu. Bráníte tím i svým vnitřním kvalitám, protože budete jen těžko rozvíjet nové dovednosti, nové nápady a podobně, které vám pomáhají růst.

Ve světě jsme obklopeni chudobou, kriminalitou, špatnými podmínkami, válkou, nenávistí a tak dále. Tyto prvky života se spojují, aby každého z nás stáhly dolů. Je na nás, abychom tyto neustálé boje a překážky, které se nám staví do cesty, porazili. Způsob, jak to udělat, je postavit se realitě čelem. Je v pořádku občas si představovat dobré věci. Není v pořádku sedět celý den a snít o věcech, kterých nikdy nedosáhnete. Máte-li realistické sny, stanovíte si realistické cíle, které vás povedou k úspěchu bez ohledu na stav okolí.

Jak to funguje

Každý den po probuzení si naplánujte, že uděláte něco jiného. Naplánujte si, že vyzkoušíte něco nového. Pokud žijete každý den v nezdravém jídle, naplánujte si, že budete ten den jíst zdravé jídlo. Každý den po probuzení si naplánujte, že budete jíst zdravěji. Jakmile se naučíte nové návyky, uvidíte rozdíl ve svém zdraví. Pokud navíc ráno pijete alkoholický nápoj, naplánujte si, že s pitím počkáte do večera.

Máte širokou škálu možností. Většina z nás má navíc právo na vlastní volbu. Rozhodujte se správně. Každý den po probuzení se zamyslete nad důsledky svých rozhodnutí, abyste zjistili, zda to stojí za to. Pokud vidíte, že vás důsledky budou brzdit, udělejte krok zpět a svou situaci dále přehodnoťte. Můžete dosáhnout na měsíc a najít nové hvězdy díky brainstormingu své mysli. Kromě toho můžete k rozvíjení nových myšlenek využít užitečné nástroje, jako je hraní rolí nebo samomluva. Kroky, které podniknete k otevření nových dveří, jsou dalším krokem ke zlepšení vašeho osobního života.

Pokud máte děti a zdá se, že vás tyto děti dostávají, na dno. Například pokud vám denně volají do školy a peskují vaše dítě za něco, co provedlo, začněte jednat hned. Pokud podniknete kroky k odstranění problému, váš život se tím jen zlepší.

Jste ve vztahu, který se zdá, že nikam nevede? Udělejte krok zpět a přehodnoťte svou situaci. Co můžete udělat pro to, aby se váš vztah zlepšil? Je váš protějšek tvrdohlavý? Můžete udělat něco jiného, abyste jeho chování odlehčili? Chování je skvělým vzorem, který inspiruje ostatní ke změně. Kromě toho můžete otevřít komunikační linku. O problémech s protějškem diskutujte, až na to bude správná nálada. Snažte se vyhnout hádkám. Věnujte svému protějšku pozornost a dovolte mu, aby vyjádřil svůj názor. Pokud necháte dveře ke komunikaci otevřené, pomůže to vám i vašemu protějšku růst.

Trávíte v práci více času, než byste měli?

Pokud máte rodinu včetně dětí a pracujete na dvanáctihodinovou směnu, měli byste přehodnotit své cíle. Pokud s rodinou netrávíte kvalitní čas, časem se vaše rodina odcizí. Pokud je to možné, přehodnoťte svou kariéru. Existuje jiná práce, kterou byste mohli přijmout a která by vám poskytovala stejné výhody jako vaše současné zaměstnání? Máte k dispozici mnoho pracovních příležitostí.

Můžete se podívat na internetové stránky s nabídkami práce a hledat pracovní pozice. V současné době máte možnosti pracovat z domova. Pokud máte, schopnosti psát, zkuste zvážit práci na volné noze. Máte mnoho možností, tak roztáhněte křídla a najděte své možnosti.

Věnujte čas koníčkům. Spousty koníčků Vám přinese klid na duši a otevře vaší mysl. Zkuste něco tvořit, chovat nebo pěstovat. Poslední dobou jsou hitem vertikální zahrady a jak poznamenává web MáZahrádka.cz „Pěstujte to, na co máte chut'“. Není důležité vyhrát, ale zůčastnit se.

 

Musíte číst
Psychický tón

"Ve zdravém těle je každá buňka polarizována a podřízena Centrální vůli. Dokonalé zdraví je tedy spořádaná poslušnost, vláda a harmonie. Více

Co Vás opravdu zajímá

"Co vás opravdu zajímá?" 10 otázek, které byste si měli položit: příprava na sebezdokonalování Buďte vším, čím můžete být, ale Více

Jak ovlivňují psychologické faktory náš každodenní život?

Jak ovlivňují naše myšlenky a pocity naše rozhodnutí a chování? Vítejte v fascinujícím světě lidské psychiky, který odkrývá, jak psychologické Více

Jak zlepšit svůj osobní život a vztahy

Když se snažíte zlepšit svůj vztah, může to být těžké, pokud na to nemáte dost sil. Některé ze špatných věcí, Více